
Dne 4.10.2017 jsme uskutečnili turistický pochod po nejkrásnějších místech Plzeňského kraje s 24 studenty a studentkami do Rabštejna nad Střelou
Popis trasy: Odjezd z Plzně v 8.06 hod. Příjezd vlakem do Žihle v 9.51 hod. Odtud po modré turistické značce ke zřícenině zámku Nový Dvůr, pak dále po modré až ke Kamennému mostu a Loveckému klubu Hubert v Rabštejně. Možnost teplého jídla a občerstvení zajištěno v Hubertu. Naučná stezka okolím města, včetně návštěvy židovského hřbitova u Rabštejna nad Střelou. Od Kamenného mostu zpět po silnici až do Žihle. Odjezd do Plzně v 17.01 hod., příjezd do Plzně v 18.10 hod.
Jelikož byla výluka na železnici, absolvovali jsme cestu tam i zpět náhradní autobusovou dopravou a tudíž došlo ke změnám v časech odjezdu i příjezdu. Při pochodu vládly příznivé povětrnostní podmínky a především nepršelo.
Pedagogický dozor: Mgr. Milan Lahučký, Mgr. Jiří Kuneš
ŘíJ
2017